Studijas pradėjo pirmoji paramos fondo „VOTATA“ studentė

Šį rugsėjį studijas pradėjo pirmoji paramos fondo „VOTATA“ remiama studentė, kuriai skirta vardinė stipendija. Plungiškių rėmėjų dėka buvo surinkta didžioji dalis vardinei stipendijai reikalingos paramos. Nors dar trūksta lėšų visų metų stipendijai, tačiau fondo įkūrėja Vitalija Ročė tikisi, kad artimiausiu metu ir šios lėšos, gerų plungiškių dėka, pasieks paramos fondą.

Paramos fondas “VOTATA” tikslas – remti gerai besimokančius Plungės krašto pirmakursius, iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų, kurie studijuos aukštosiose mokyklose nemokamose studijų programose. Paramos fondo iniciatyvą remti Plungės krašto studentus pirmaisiais studijų metais palaiko ir Plungės savivaldybė. „Sveikiname iniciatyvą ir džiaugiamės, kad plungiškiai dalinasi savo gerumu. Ši fondo įsteigta stipendija yra mūsų indėlis į ateitį ir mūsų plungiškių požiūrį į besimokančius jaunuolius, kurie mums rūpi,“ – teigia Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis.

Šiais metais vardinė „VOTATA“ stipendija skirta Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientei Aurelijai Razgauskytei, kuri puikiais rezultatais baigusi mokyklą ir įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos Verslo finansų programą. Mergina įstojo į nemokamą studijų vietą, tai yra būtina sąlyga skiriant paramos fondo vardinę stipendiją. Pirmaisiais studijų metais nuo rugsėjo iki birželio plungiškei kas mėnesį bus skiriama 150 eurų stipendija.

Paramos fondo „VOTATA“ įkūrėja Vitalija Ročė džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtą minimalų šių metų tikslą, surinkti lėšas ir skirti bent vieną vardinę stipendiją. Nors didžioji dalis stipendijai reikalingos sumos surinkta, dar trūksta lėšų visų metų stipendijai. Fondo įkūrėja tikisi, kad ir šios lėšos bus paaukotos. „Tikiuosi, kad kasmet, su plungiškių palaikymu, pavyks pritraukti vis didesnį finansavimą ir skirti reikalingas stipendijas būsimiems Plungės krašto studentams,“ – teigia Vitalija.

Pasak fondo įkūrėjos, specializuotas ir Plungės švietimui dedikuotas fondas leidžia susitelki į vieną konkrečią veiklą ir siekti kuo geresnių rezultatų, t.y. pritraukti kuo didesnę paramą ir skirti kuo daugiau vardinių stipendijų. Konkretumas taip pat aktualus rėmėjams, kurie nori žinoti, kam naudojama jų finansinė parama ir koks jos tikslas.

„Labai dėkoju jau esamiems fondo rėmėjams – plungiškiams, kurie savo finansiniu palaikymu prisidėjo prie vardinės stipendijos. Taip pat labai dėkoju ir jaunai Plungės įmonei „Infroarma“, kuri svariai prisidėjo prie vardinės stipendijos. Kviečiu visas Plungės krašto įmones prisidėti kuriant mūsų krašto jaunimo ateitį,“- kviečia V.Ročė.

 

 

Įmonės turi galimybę savo paramą tiesiogiai skirti pasirinktam abiturientui, pavyzdžiui, savo įmonės darbuotojo vaikui arba tam tikros mokyklos abiturientui, kuriam reikalinga parama studijuoti. Visą paramos fondo „VOTATA“ rėmėjų sąrašą rasite www.votata.lt/#remejai

Skirkite Paramos fondui „VOTATA“ 2 proc. paramą arba tiesioginę paramą nurodytais rekvizitais.

Paramos gavėjas: Paramos fondas „VOTATA“
Paramos gavėjo kodas: 304713406
Sąskaitos numeris: LT674010051004169414
Bankas: AB Luminor

Daugiau apie paramos fondą „VOTATA“ – www.votata.lt
Jūsų klausimai
el. adresu: votata.fondas@gmail.com arba tel. nr. 8 620 86070