Daugiau paramos galimybių remiantiems

Fondas „VOTATA“ kviečia skirti savo paramą įvairiais būdais ir tikisi, kad remiantiems bus patogūs ir lengvai skirti paramą atliekant pavedimą.

Pirmiausia, tai standartiniai paramos būdai – tiesioginis pavedimas į fondo sąskaitą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims nurodant fondo pavadinimą ir sąskaitos numerį. Taip pat kasmet palaikančius prašome skirti savo GPM dalį fondui ir deklaruojant pajamas įrašyti fondo „VOTATA“ rekvizitus.

Šiemet prisijungėme prie aukok.lt platformos, kuri suteikė galimybę atlikti automatiškai sugeneruojamą tiesioginį pavedimą. Norintis remti tiesiog spaudžia mygtuką (aukoti) ir pasirenka norimą skirti sumą, o tada yra nukreipiamas į savo el. bankininkystę – patvirtinti paramą.

Naujausia forma – paramos prenumerata. Paramos prenumeratos – tai įsipareigojimas remti kas mėnesį. Sukurti skirtingi planai pagal paramos sumas: BABRUNGAS – 3 €/mėn., GONDINGA – 5€/mėn., MINIJA – 25 €/mėn., PLATELIAI – 50 €/mėn. Būdami Babrungais kas mėnesį skirsite po 3 eurus. Nors tai tik neišgertas puodelis kavos – fondui „VOTATA“ tai svarbus palaikymas! Drąsu ir dosnu. Paramos prenumeratą galite pasiekti čia: https://contribee.com/votata