Vienai geriausių Plungės abiturienčių – „VOTATA“ vardinė stipendija

Paramos fondas „VOTATA“ 2019-2020 mokslo metų vardinę stipendiją skyrė vienai geriausių Plungės abiturienčių – Giedrei Bružaitei. Mergina buvo viena iš penkių aukščiausią 100 procentų įvertinimą už valstybinį egzaminą gavusių Plungės krašto abiturientų. Šį vertinimą ji gavo už anglų kalbos egzaminą.

 

Jau antri metai paramos fondas „VOTATA“ skiria vardines stipendijas stropiausiems Plungės krašto abiturientams, kurie puikiai mokosi ir įstoja į valstybės finansuojamas studijų programas. „Saulės“ gimnazijos abiturientė rugsėjį pradėjo studijas Vilniaus universiteto Prancūzų filologijos programoje.

 

„VOTATA“ įkūrėja Vitalija Ročė, džiaugiasi, kad paramos fondas prisideda prie dar vienos abiturientės studijų starto ir tikisi, jog vardinė stipendija bus puiki paskata. Kas mėnesį studentei bus skirta 150 eurų stipendija.

 

„Didesnio palaikymo labai  norisi sulaukti ir iš Plungės verslo, kad galėtume skirti daugiau ir didesnes stipendijas. Tikiuosi, verslininkai patikės idėja remti savo kraštiečius ir realius projektus, skirtus skatinti Plungės jaunimą,“ – teigia V.Ročė.

 

Pasak „VOTATA“ įkūrėjos, praėjusiais metais net 70 proc. surinktų fondo lėšų – privačių asmenų parama. Palaikymą suteikė vos viena įmonė didesne parama, nors fondo vadovė rašė elektroninius laiškus ir skambino ne vienam Plungės verslininkui. Šiems 2019 metams, fondas yra surinkęs vardinei stipendijai reikalingas lėšas, o kitiems metams – rėmėjų dar reikės ieškoti.